Znajdź Twój nowy samochód

To proste, możesz dokonać wyboru używając poniższych filtrów

Wybierz model i znajdź samochód, który Cię zainteresuje:

Dealer AUTOCENTRUM-VICTORIA SP. Z O.O.

O nas

AUTOCENTRUM-VICTORIA SP. Z O.O. obsługuje miasto Lubin oraz okolice. Autocentrum - Victoria Sp. z o.o. udostępnia starannie dobraną ofertę samochodów Fiat i Fiat Professional. Firma Autocentrum - Victoria Sp. z o.o. oferuje bezkonkurencyjny wybór najlepszych samochodów nowych i używanychw konkurencyjnych cenach. Nasz rozległy asortyment i świetne ceny są warte odwiedzin naszego salonu w mieście Lubin! Nasz przyjazny i profesjonalny personel zapewnia obsługę na poziomie, który zawsze przewyższa oczekiwania Klientów. Jeśli chcesz doświadczyć z pierwszej ręki i przetestować niesamowite samochody, które mamy na stanie lub możliwość zamówienia, wstąp do firmy Autocentrum - Victoria Sp. z o.o., aby znaleźć nowe lub używane auta Fiat i Fiat Professional. Zaplanuj jazdę próbną już dziś!

Sprawdź sekcję Promocje, aby zobaczyć super oferty w firmie Autocentrum - Victoria Sp. z o.o.. Zobacz nasze aktualne promocje Fiat i Fiat Professional. U nas w Autocentrum - Victoria Sp. z o.o. mamy wszystko, czego potrzebujesz do sfinansowania zakupu nowego auta. Możemy również pomóc Ci w uzyskaniu wyceny samochodu, który obecnie posiadasz. Zaoszczędź czas w punkcie dealerskim wypełniając wniosek kredytowy na naszej stronie. Przeanalizujemy podane informacje i przedstawimy spersonalizowane opcje odpowiadające Twoim potrzebom finansowym. Nasz dział finansowy zajmie się wyszukaniem warunków odpowiednich dla Twojego budżetu. Po znalezieniu idealnego samochodu, służymy Ci pomocą w wyborze doskonałego, przyjaznego dla Twojego budżetu planu finansowego.

Możesz również serwisować swój pojazd Fiat i Fiat Professional w firmie AUTOCENTRUM-VICTORIA SP. Z O.O.. Zadzwoń lub wstąp do nas, aby umówić się na spotkanie, uzyskać ofertę na części lub serwis. Nasz przyjazny i doświadczony personel jest gotowy, aby Cię obsłużyć. Nasza firma Autocentrum - Victoria Sp. z o.o. obsługuje miasto Lubin, jak również okolice.

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub odwiedź nasz punkt dealerski już dziś!    

Promocje

Misją Autocentrum - Victoria Sp. z o.o. jest pomóc Ci w procesie zakupu samochodu. Oferujemy szeroki wybór modeli na korzystnych warunkach, by ułatwić Ci zakup nowego samochodu.

Ponadto jeśli nie chcesz angażować własnych środków finansowych – specjalnie dla Ciebie, we współpracy z FCA-Group Bank oraz FCA Leasing, przygotowaliśmy szereg promocji finansowych!

Czy widziałeś już nasz dział Promocji?

Serwis i usługi

Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.
W naszym dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.

Skontaktuj się z nami, by umówić się na wizytę!